Emisionet

Opinion/ Sa agresiv do të jetë koronavirusi në Shqipëri?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:04 - 24/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e 23 Marsit në programin “Opinion” u diskutua për koronavirusin.

Sa agresiv do të jetë Covid-19 në Shqipëri? Ishte kjo tema e diskutuar nga Edvin Prifti dhe në lidhje direkte nga Lulzim Basha, : Arben Ahmetaj, Arban Domi, Erion Musabelliu, Romina Selenica, Arla Caushaj, Detina Zalli.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas