Emisionet

“Opinion”/ Rrëfimi i rrallë i Preç Zogaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:12 - 01/07/21 |
Opi Nion

Emisioni “Opinion” i është rikthyer sërish puntatave të “Rrëfimi i rrallë nga…”, teksa marri pjesë të gjithë personazhet me kontribut të madh këto 30 vitë në Shqipëri.

Mbrëmjne e djeshme përballlë gazetarit Blendi Fevzi ka qenë Preç Zogaj.

Me një kontribut të madh në politikë por edhe në shtypin e lirë Zogaj ka ndarë me teleshikuesit detaje nga jeta e tij dhe kontributi i dhënë në këtë 30-vjeçar.

Për më tëper ndiqni rrëfimin e rrallë të Preç Zogaj./Opinion.al

Pas