Emisionet

Opinion/ Rinas, si u grabitën miliona euro


               Publikuar në : 12:03 - 10/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 9 marsit, në programin “Opinion” u diskutua lidhur me grabitjen e miliona eurove në Rinas, nga ku mbeti i vrarë njeri prej grabitësve.

Sa i sigurtë është aeroporti ndërkombëtar i Rinasit, dhe si u vodhën miliona euro në Rinas, ishin disa nga çështjet e ngritura gjatë emisionit.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me temën ishin Artan Hoxha, Spartak Koka, Erzen Brecani dhe Ermal Vija.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas