Emisionet

Opinion/ Restorante dhe ferma!


               Publikuar në : 13:50 - 05/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e së mërkurës në programin “Opinion” u diskutua për restorantet dhe fermat.

Qemal Alushi, Petrit Fiska, Julian Hupi, Levent Nurellari, Ervin Hajdaraga, Iva Mera, Fatmir Ndoj, dhe Kastriot Marku diskutuan për bizneset e tyre në modelin e agroturizmit, që sjell dhe një trend të ri mjaft interesant të turizmit.

Në pjesën e tretë të programit u shfaq një material që tregon rritjen e këtij trendi në vend përgjatë viteve të fundit.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas