Emisionet

Opinion/ Pse po dështon policia me kriminelët në kërkim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:48 - 07/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 6 majit në emisionin “Opinion” u diskutua lidhur me rendin në Shqipëri.

“Pse po dështon policia me kriminelët në kërkim?”, ishte pyetja që iu shtrua Artan Hoxhës, Klodiana Lalës, Artan Hoxhës, Julian Hodës, Lorenc Vangjelit dhe Fatjona Medini.

Në pjesën e tretë u shfaq një kronikë për nëntetaren Zarife Hasanaj, e cila humbi jetën në një mision në Letoni.

Për të parë emisionin e plotë ndiqni videon e mëposhtme:

Pas