Emisionet

Opinion/ Profesione të reja!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 17/06/20 |
el ida

Mbrëmjen e 16 Qershorit në programin “Opinion”, u diskutua për profesionet e reja.

Shkënda Lili, Mireda Thana, Dikea Isufi, Genti Selenica, Dritan Pecini, Arlinda Garuci, Gentjan Progni, dhe Zhaklin Lekatari, diskutuan për profesionet e tyre. Cilat janë profesionet e reja, si e gjetën të ftuarit veten në to, dhe a sjellin ato të ardhura?

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas