-U tha në Opinion

“Opinion”/ Përgjimet, mafia italiane në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 26/01/21 |
Semiljana Azizi

Të hënën në emisionin “Opinion” është diskutuar për përgjimet e zbuluara pak ditë më parë nga antimafia italiane ku është përmendur edhe Shqipëria. (25 Janar 2021)

Për temën “Përgjimet, mafia italiane në Shqipëri”, e cila është transmetuar në pjesën e parë, në studio me gazetarin Blendi Fevziu kanë qenë 2 gazetarë:

  1. Klodiana Lala
  2. Artan Hoxha

Në pjesën e dytë dhe të tretë, ekskluzivisht në emisionin “Opinion” ka qenë  i  ftuar ish-Komandanti i Gardës së Republikës, i cili për herë të parë ka treguar çfarë di për ngjarjen e 21 Janarit dhe çfarë ka ndodhur pas asaj dite./Opinion.al

Pas