Emisionet

Opinion/ PD, LSI e PS nuk tërhiqen, çdo të ndodhë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:06 - 21/06/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e datës 20 qershor në emisionin “Opinion” u diskutua rreth situtës politike në të cilën ndodhet Shqipëria.

Gjithashtu përmes të ftuarve analisti Mustafa Nano, gazetari Baton Haxhiu, ish-deputeti i PD-së Agron Shehaj, analisti Preç Zogaj, kryeradaktori i gazetës Panorama Robert Rakipllari dhe kryeredaktori i lajmeve në Klan Plus Mentor Kikia debatuan rreth krizës politike dhe protestës së 21 qershorit të Opozitës.

Në lidhje telefonike për këtë temë ishin gjithashtu Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, Kryetari i PD-së Lulzim Basha, zëvendës ministri i brendshëm Julian Hodo dhe deputeti Lefter Maliqi./Opinion.al/

Pas