Emisionet

Opinion/ Pas Shkodrës krimi kërcënon Shqipërinë!


               Publikuar në : 14:15 - 05/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 4 marsit, në programin “Opinion” u diskutua lidhur me krimin që po kërcënon Shqipërinë, duke u fokusuar kryesisht në Shkodër, Elbasan, Vlorë, Durrës, Tirana, Lezha, Fieri, Lushnja, qytete ku duket se gjallëron krimi, bandat dhe larjet e hesapeve.

Nisur nga vrasja e vëllezerëve Bilali në derën e shtëpisë por dhe vrasjet e tjera të ndodhura së fundmi, Fitim Zekthi, Klodiana Lala, Lorenc Vangjeli, Besford Lamallari, Mentor Kikia dhe Artan Hoxha, përmes debatit të nxehtë diskutuan se çfarë po ndodh në Shkodër, dhe çfarë po ndodh në disa nga qytetet kryesore të Shqipërisë.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

 

 

 

 

Pas