Emisionet

Opinion/ Monika Kryemadhi, pse LSI zgjodhi BerishënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:54 - 03/02/22 |
Opi Nion

E ftuar mbrëmjen e së mërkurës (2 Shkurt) në emisionin e “Opinion” ka qenë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Në “Opinion” është diskutuar për koalicionin për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 Marsit të LSI me Komisionin e Rithemelimit, lëvizje e ish-kryeministrit, Sali Berisha, si dhe marrëdhëniet e LSI me PD zyrtare të drejtuar nga Lulzim Basha.

Kryemadhi është ballafaquar me pyetjet e dy të ftuarve në studio.

Të ftuar në studio kanë qenë, sëbashku me gazetari Blendi Fevziu:

  • Lorenc Vangjeli
  • Marsela Karapanço

Në pjesën e dytë të “Opinion” është transmetuar një material me dy vajza afgane, njëra 22 dhe tjetra 19-vjeçe të cilat kanë hapur një restorant me gatime afgane në Shqipëri.

Për më tepër ndiqni emisionin:

 

Pas