Emisionet

“Opinion”/ Llalla dënohet me burg, por nuk gjendet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:25 - 23/09/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën më emisionin “Opinion” mbi temën “Llalla dënohet me burg, por nuk gjendet”.

Të ftuar në studio për të folur mbi këtë temë kanë qenë:

Klodiana Lala, Jordan Daci, Artan Hoxha, Mentor Kikia, Lorenc Vangjeli

Në pjesën e dytë dhe të tretë i ftuar ka qenë i ftuar Artan Lame teksa ka folur për ndryshimet Kushtetuese në kohë dhe kalimin e Mbretit Zog, nga Presidenti në Mbret të shqiptarëve.

Pas