Emisionet

Opinion/ Kriza, 5 skenarë për zgjidhjen


               Publikuar në : 14:15 - 31/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 30 majit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me skenarët e mundshëm të zgjidhjes së krizës politike, dhe mbi atë që po lëviz nën këtë situatë.

Të ftuar për të diskutuar mbi skenarët e mundshëm, nga dorëheqja e Ramës deri tek Basha në qeveri me Ramën ishin Iris Luarasi, Armand Shkullaku, Taulant Balla, Mustafa Nano, Fitim Zekthi, Berat Buzhala.

Në pjesën e tretë u shfaq një material ku një përfaqësuese e familjes Kokalari tregon mbi raportet e familjes së saj me familjen e Enver Hoxhës.

Ndiqni emisionin e plotë në videot e mëposhtme:

 

 

Pas