Emisionet

Opinion/ Koronavirus, variantet për të mundur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:37 - 18/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e së mërkurës në programin “Opinion” u diskutua sërish për koronavirusin dhe variantet për të mundur atë.

Në pjesën e parë programi u fokusua tek emergjenca shëndetëosore dhe utilitare, në pjesën e dytë tek emergjenca ekonomike, ndërsa në pjesën e tretë kishte lidhje direkte me Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut.

Me një seri të ftuarish, si Arjan Mezini, Sokol Kraja, dhe në lidhje direkte me skype, me Taulant Mukën, Elson Gjonin, Donika Misin, Oljana Malokun, Eugena Tominin, emisioni “Opinion” iu dha përgjigje disa prej pyetjeve dhe shqetësimeve më të mëdha të qytetarëve.

Pas