-U tha në Opinion

Opinion/ Klodiana Lala rrëfen sulmin në shtëpinë e saj: Plumbat depërtuan në dhomën e vajzave të mitura


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:26 - 06/09/18 |
b.f

Gazetarja Klodiana Lala, ka folur në emisionin ‘Opinion’ lidhur me ngjarjen e rëndë, ku shtëpia e saj u sulmua me armë zjarri.

Në një intervistë përball gazetarit Blendi Fevziu, Lala shprehet se shtëpia e prindërve të saj është qëlluar me armë zjarri, ajo tha se nuk ndodhej në momentin e sulmit në shtëpinë e prindërve të saj pasi ishte larguar me partnerin, por dy vajzat e saj të mitura dhe familjarët e saj ndodheshin brenda banesës.

Lala u shpreh se plumbat kanë depërtuar brenda dhomës ku flinin dy vajzat e saj të mitura.

“Unë banoj në një apartament në periferi të Tiranës, në shtëpinë e prindërve e cila u godit unë shkoj dy ose tre herë në ditë.

Dy vajzat e mija të mitura ishin në shtëpinë e prindërve të mi, unë nuk ndodhesha aty në ato momente.

Sulmi ka ndodhur rreth 20 minuta pasi vëllai ka hyrë në banesë me makinën time.

Plumbat kanë depërtuar në dhomën ku flinin dy vajzat e mitura”./Opinion.al

 

Pas