Emisionet

Opinion/ Inceneratorët, 3.5 milionë Euro arrestojnë Lefter Kokën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:46 - 15/12/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën  (14 dhjetor) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Inceneratorët, 3.5 milionë Euro arrestojnë Lefter Kokën”.

“Opinion” është fokusuar në 4 pika: Në arrestimin e Lefter Kokës dhe çështjen e inceneratorëve, arrestimin e Adriatik Llalës, vrasjen e Jurgen Dukës për radhën në supermarket dhe misterin e 4 rusëve të vdekur.

Të ftuar në studio për të diskutuar për këto çështje kanë qenë:

Plarent Ndreca,

Brisida Shehaj,

Lorenc Vangjeli,

Mentor Kikia,

Klodiana Lala,

Artan Hoxha,

Aleksandra Bogdani

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material për ekspozitën e piktorit Arben Golemi.

Pas