Emisionet

Opinion/ Filmimet, ç’ndodhi në policinë e Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 30/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 29 majit në programin “Opinion” u diskutua për përplasjen e disa ish-deputetëve të Partisë Demokratike me policinë në ambjentet e drejtorisë së policisë së Tiranës pak kohë më parë.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me filmimet e bëra publike, çfarë ndodhi mes ish-deputetëve dhe policisë, dhe konferencën për shtyp të ditës së djeshme nga ish-deputetët, ishin Anila Basha, Artan Hoxha, Klevis Balliu, Enkelejd Alibeaj dhe Fatos Hakorja.

Në pjesën e tretë u shfaq një kronikë për progres raportin e Shqipërisë nga Komisioni Europian, i cili dha rekomandimin për çeljen e negociatave për anëtarësimin në BE.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:


Pas