Emisionet

Opinion/ Çfarë solli protesta e opozitës, po më tej? Protesta e shqiptarëve në Londër!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:37 - 15/11/22 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” të së hënës (14 nëntor 2022) u diskutua për temat “ Çfarë solli protesta e opozitës, po më tej?” dhe “Protesta e shqiptarëve në Londër!”

Të ftuar në studio:

  1. Monika Kryemadhi
  2. Lili Sula
  3. Artan Hoxha
  4. Preç Zogaj
  5. Julian Zylaj
  6. Lorenc Vangjeli

Në pjesën e parë të emisionit, për rreth 57 minuta u diskutua për protestën e zhvilluar të shtunën e 12 nëntorit nga opozita përpara Kryeministrisë dhe se çfarë pritet të ndodhë në vijim.

Pjesa e dytë e emisionit “Opinion” u fokusua tek protesta e komunitetit shqiptar në Londër, e cila u zhvillua paraditen e së shtunës, më 12 nëntor.

Të ftuar në studio:

  1. Rudina Jasini

Në lidhje të drejtpërdrejtë:

  1. Andi Hoxhaj
  2. Buqe Pacarada

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në llinkun e mëposhtëm.

Pas