Emisionet

“Opinion”/ Çfarë do të bëjë Sali Berisha?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 14/09/21 |
Opi Nion

Është diskutuar më 13 shtator në emisionin “Opinion” mbi temën se “Çfarë do të bëjë Sali Berisha”.

Të ftuar në studion e gazetarit blendi Fevzi kanë qenë: Neritan Sejamini, Adri Nurellari, Zana Guxholli, Agron Gjekmarkaj, Reila Bozdo, Gjergj Bojaxhi.

Vendimi i Lulzim Bashës për Sali Berishën duket se ka ndarë të djathtën në Shqipëri. Deputeti Agron Gjekmarkaj dhe ish-zyrtarja e PD, Zana Guxholli, kanë ndarë mendime të ndryshme lidhur me vendimin e kreut të PD. Deputeti dhe ish-zyrtarja janë përplasur ashpër në studion e emisionin “Opinion”, ku akuzat kanë kaluar dhe në personale mes tyre.

Pas