Aktualitet

Njerëz me të zeza mbi makinë, trembet Mesila Doda


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:30 - 22/11/15 |
b.f

Mesila Doda deputete në Kuvendin e Shqipërisë ka postuar në profilin e saj në fb disa foto ku hipur mbi makina vihen re disa njerëz të veshur me të zeza. Prania e këtyre njerëzve dhe veshjet e tyre e kanë trembur keqazi Mesilën aq sa u ka kushtuar edhe një status në fb të cilin më pas e ka fshirë po vetë.

mesila 3

mesila 2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas