Kronikë

Një grua mbytet tek Shkëmbi i Kavajës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:12 - 25/08/20 |
Opi Nion

Një grua është gjetur e mbytur në det paraditen e së martës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Shkëmbit të Kavajës, ndërsa viktima është dërguar në morgun e spitalit.

Informacionet nga policia thonë se ajo është shtetasja K.K, e moshës 60 vjeçare.

Informacioni i policisë

Më datë 25.08.2020, rreth orës 09:45, në lagjen nr.13, Shkëmbi i Kavajës, shtetësja K.K.,60 vjeçe, banuese në Elbasan, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. /Opinion.al

Pas