Aktualitet

Incidenti/ Shoferi përplaset me protestuesit në Tiranë


               Publikuar në : 18:18 - 25/04/19 |
Opi Nion

Opozita ka nisur protestën e paralajmëruar në pesë qarqet kryesore të vendit.

Ndërkohë, në Tiranë kanë nisur përplasjet e para mes protestuesve dhe qytetarëve të tjerë.

Një incident është shënuar në rrethrrotullimin “Shqiponja”, ku protestuesit janë përplasur me një shofer i cili ka tentuar të kalojë rrugën.

Mësohet se protestuesit do ta mbajnë të bllokuar këtë aks për rreth 60 minuta./ Opinion.al E.Xh.

Pas