InstaBIZ

“Nihal” bëhet nënë për herë të parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:36 - 18/11/19 |
xhu lia

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya, e njohur edhe në vendin tonë prej roleve të të shumta si “Maral” dhe ‘Nihal’ është  bërë nënë për herë të parë.

Sipas medive turke ajo dhe bashkëshorti i saj, producenti Ali Atay kanë mirëpritur vogëlushin e tyre. Për të voglin prindërit e tij kanë zgjedhur emrin Fikret.

Mediat në Turqi kanë bërë të ditur se çifti është lumturuar pafund me lindjen e vogëlushit si dhe nënë e bir gëzojnë shëndet të plotë./Opinion.al/

Pas