Aktualitet

Nga Shehaj tek Topalli dhe Garo, emrat e propozuar për kryesinë e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:55 - 27/05/22 |
Opi Nion

Pas mbledhjes së sotme nga Komisioni i Rithemelimit, Partia Demokratike ka bërë publike listën e kandidatëve që do të votohen nesër në Këshillin Kombëtar për Kryesinë e partisë, ku ndër të tjera bien në sy emrat e Jozefina Topallit, Florian Mimës, Floriana Garos, Agron Shehaj, Ina Zhupës, etj.

Kujtojmë se në mbledhjen e Këshillit Kombëtar që do të mbahet të shtunën në orën 11:00, do të votohen 20 anëtarë për kryesinë e PD.

Lista e plote 

 

Pas