InstaBIZ

Nënë për herë të dytë, aktorja ka sjellë në jetë një djalë


               Publikuar në : 18:39 - 15/01/20 |
xhu lia

Pak kohë më parë aktorja e njohur Anne Hathaway solli në jetë fëmijën e saj të dytë. Sipas “Us Weekly” Hathaëway dhe bashkëshorti i saj Adam Shulman janë bërë sërish prindër të një djali.

Gjatë një mbrëmje gala aktorja është dëgjuar duke i treguar dikujt një foto dhe më pas i thotë ‘ky është ai’ dhe personi tjetër i është përgjigjur se ‘ai është shumë i mirë’.

Pas lindjes aktorja nuk është shprehur lidhur me gjininë e fëmijës së saj të dytë. Hathaway është gjithashtu nënë e një djali 3-vjeçar me emrin Jonathan./Opinion.al/

Pas