Aktualitet

Ndihmë mjekësore Nuredin Dumanit pas plagosjes, pranga mjekëve në Fier


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:31 - 30/03/22 |
el ida

Dy mjekë dhe një infermier në spitalin e Fierit janë arrestuar nga Policia e Shtetit, për moskallëzim të krimit në rastin e Nuredin Dumanit.

Sikurse bëhet me dije, mjekët Julian Malaj dhe Ervis Gjeçi si dhe infermieri Bledi Bërdalli i kanë dhënë ndihmë mjekësore në shtëpi të plagosurit Nuredin Dumani, i cili u qëllua një ditë më parë me armë zjarri në Elbasan./Opinion.al

Pas