Kryesore

Ndërtimi i gjimnazit “Sami Frashëri”, Rama: Puna vijon pa u ndalur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:16 - 24/07/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur të shtunën duke publikuar në rrjetet sociale pamje nga kantieri ku po vijon puna për ndërtimin e gjimnazit “Sami Frashëri” në kryeqytet.

Krahas videos së publikuar në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, Rama shkruan se puna vijon pa u ndalur, deri në përfundim të projektit.

Teksa ka ndarë një video në rrjetet sociale, Rama thekson se puna po vazhdon pa u ndalur.

“Mirëmëngjes dhe me punën që nuk pushon për gjimnazin “Sami Frashëri”, ju uroj të gjithëve një pushim të bukur sot”, shkruan Rama.

Gjimnazi “Sami Frashëri” përsoi dëmtime nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit 2019./Opinion.al

Pas