Aktualitet

Ndërron jetë kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:54 - 22/02/20 |
xhu lia

Ndërron jetë kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës Haxhi Memolla.

Bëhet e ditur se Memolla pësoi infarkt dhe ndërroi jetë në moshën 52-vjeçare.

Memolla mbante postin e kryebashkiakut të Rrogozhinës, prej 30 qershor të 2019, pasi u zgjodh nga zgjedhjet lokale./Opinion.al/

 

Pas