Kronikë

Motori përplaset me makinën, plagosen dy persona në rrugën Korçë-PogradecBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:45 - 10/08/22 |
Opi Nion

Pasditen e sotme është regjistruar një aksident në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Gështenjas.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë dhe një motor. Sipas informacioneve, nga përplasja e fortë, kanë mbetur të plagosur drejtuesi i motorit dhe një pasagjer.

Sakaq policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje, ndërsa po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pas