Kryesore

Moti për ditën e sotme 13 Gusht 2019


               Publikuar në : 08:23 - 13/08/19 |
xhu lia

Edhe ditën e sotme pritet të mbetet e njëjta situatë meteorologjike. Moti do të jetë me diell në të gjithë vendin.

Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  6 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 2 ballë me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten shumë të larta.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   22/38°C

Zonat e  ulëta    26/42°C

Zonat  bregdetare  24/37°C

Pas