Aktualitet

Moti i keq në Shkodër, bllokohet rruga e Prekalit pas rrëshqitjes së gurëve dhe dheraveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:49 - 17/01/23 |
Opi Nion

Është bllokuar rruga e Prekalit në Shkodër për shkak të reshjeve të shiut rëna gjatë natës.

Raportohet se aktualisht në këtë segment rrugor qarkullimi është i pamundur për shkak të rrëshqitjeve të gurëve dhe dherave.

Kujtojmë se që nga dita e djeshme i gjithë territori është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe i tillë pritet të jetë edhe në ditët në vazhdim.

Pas