Aktualitet

Momenti kur sulmuesit hedhin veten në erë dhe vrasin dhjetëra persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:13 - 28/06/16 |
b.f

Është publikuar në rrjetet sociale një video e re e cila tregon momentin e shpërthimeve në aeroportin Ataturk në Stamboll.

Dy terroristë janë vetëvrarë duke hedh veten në erë, menjëherë sapo i janë afruar skanerit për kontroll.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas