InstaBIZ

Modelja e skandaleve në fushë dështon në finalen e Kupës së Amerikës


               Publikuar në : 14:51 - 09/07/19 |
xhu lia

Modelja e njohur për skandale në fushat e futbollit Kinsi Volanski nuk arriti t’a realizojë qëllimin që i kishte vendosur vetes në Kupën e Amerikës. Ajo u ndalua nga autoritetet përpara se të hynte në fushë gjatë finales mes Brazilit dhe Perusë, siç ndodhi në finalen e Championsit.

Modelja amerikane Kinsi Volanski ka shkruar në rrjete sociale se policia në Brazil i dogji planin për të hyrë gjysmë apo thuajse e zhveshur në terrenin e “Marakanës”.

Gjithashtu ajo publikoi foto ku tregoi se e kishin izoluar në burg për pak kohë dhe pas ndeshjes kishte pa probleme nga qelia.

Këtë herë plani i saj dështoi ndryshe nga ai në stadiumin “Uanda Metropolitano”, në kryeqytetin e Spanjës, ku Liverpuli dhe Totenhemi luajtën finalen e Ligës së Kampionëve.

Ajo hyri në fushë thuajse e zhveshur ndërsa u arrit të ndalohej vetëm pasi kaluan disa sekonda. Pas kësaj shfaqje ajo u shoqërua në qeli edhe në Madrid, por për të duket se nuk përbente problem. Falë këtij momenti 5-minutësh, ajo thuhet se mori 4 milionë dollarë./Opinion.al/

 

Pas