-Jetë dhe Stil

Modë, ja cilat janë tendencat e vjeshtës 2018


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 13/09/18 |
b.f

Vjeshta e vitit 2018, është padyshim një sezon trendesh të reja  e plot larmishmëri zgjedhjesh . Me ngjyra, i sofistikuar, romantik . Kjo është garderoba e vjeshtës , një përqëndrim i stilit dhe feminilitetit që do të na shoqërojë gjatë sezonit të ftohtë.

Kryefjala e këtij viti duket se është animal print,në fustane,këmisha,funde,por dhe pantallona duket se këtë print do ta shohim kudo.

Sezoni i ri i vjeshtës do t’i thotë lamtumirë disa prej tendencave të vitit të shkuar, si rripi i hollë,  i cili do të zëvendësohet me rripa të trashë  e me ngjyra të forta .Edhe pse besohet se ideale për vjeshtën janë ngjyrat  e tokës,e nuancat e kafes,duket se këtë verë do të lulëzojnë  ngjyrat e ndezura , vecanërisht ngjyra portokalli  . Nëse ende nuk keni në garderobë një veshje në këtë ngjyrë, nxitoni ta blini!

Ashtu sikurse do të ishte mirë të blinit  këmisha të stërmëdha, sepse janë trend i sezonit. Blogeret na mësojnë se mund të vishni  të burrit apo të vëllait , pa qënë nevoja të harxhoni  shumë.Mjafton ti kombinoni ato në mënyrën e duhur .

Sa I takon bizhuterive duket se sa më të cuditshme të jenë, aq më trend do të dukeni . Me forma të ndryshme gjeometrike, ngjyra të theksuara , të kombinuara me corape të hollë të dukshme sipër cizmeve ju padyshim do të dukeni IN gjatë vjeshtës së këtij viti.

/opinion.al 

Pas