Kronikë

Mirditë, gjendet i plagosur me armë zjarri 26-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:14 - 22/11/19 |
xhu lia

Një 26-vjeçar është gjetur i plagosur në vendin e quajtur “Rrethi i Epërm” në Mirditë.

Sipas njoftimit të policisë 26-vjeçari Frederik Leka  është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta.

Ai është transportuar menjëherë për në spitalin e Traumës në Tiranë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit apo autorëve./Opinion.al/

 

Pas