Aktualitet

Ministri i Jashtëm, djali në moshën e pubertetit dhe Garda de Financa


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:41 - 28/12/18 |
b.f

Genc Cakaj është emëruar ministër i jashtëm, teksa përveç pamjes së një djali në moshën e pubertetit, nuk i gjendet kund as jetëshkrimi.

Por, duket se aftësitë e tij profesionale janë të mishëruara në mënyrën më të mirë në videon e mëposhtme e publikuar nga syri.net.

Shihni videon:

Pas