Aktualitet

Ministrat që duhet të largohen? Ja si kanë votuar lexuesit e Opinion.al


               Publikuar në : 09:41 - 25/12/18 |
b.f

Që prej pasdites së të hënës në Opinion.al është hapur sondazhi : Cili nga ministrat duhet të largohet?
Nga votimi i deritanishëm i lexuesve tanë, ministrat Lindita Nikolla, Arben Ahmetaj dhe Damian Gjiknuri duhet të largohen.

Sondazhi do të qendrojnë i hapur për disa ditë, kështu që votoni edhe ju për ministrat që mendoni se nuk duhet të jenë më pjesë e kabinetit Rama 2. Votimi është i thjeshtë duke klikuar në opinion.al ose në faqen e facebook Opinion tv Show. Sondazhi është i vendosur në krye të faqes.

Sondazh

Pas