InstaBIZ

Mëngjesi “ujë e sapun”, si duket Xhensila Myrtezaj pa make-up


               Publikuar në : 11:14 - 15/01/20 |
el ida

Duket se Xhensila Myrtezaj nuk i ka aspak kompleks fotot “free makeup” dhe me pamje natyrale.

“Mirëmëngjesi”, shkruan këngëtarja në foton e publikuar në Instastory ku ka vendosur të shfaqet ‘ujë e sapun’, e veshur me një këmishë të bardhë, ndërsa qëndron ende e shtrirë në shtrat.

Megjithatë kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shfaqet pa make-up në fotografi apo dalje televizive. Kujtojmë se kohë më parë ajo dha një intervistë në IN Tv, pa grim dhe më vonë publikoi një video ku dëshironte të tregonte që nuk ka ndërhyrje estetike.

“Duke qenë se kam dëgjuar 100 mijë aludime për sa i përket pamjes time estetike, unë po bëj një video kështu, pa makeup, pa filtër, për të gjithë ju që aludoni,” është shprehur Xhensila kohë më parë, duke iu përgjigjur aludimeve për ndërhyrjet e saj estetike.

Pas