InstaBIZ

Melania feston ditëlindjen, urimi i “dobët” i presidentit Trump


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:40 - 26/04/20 |
Opi Nion

Zonja e Parë e SHBA, Melanie Trump festoi ditën e sotme 50-vjetorin e lindjes se bashku me famijen e saj në Shtëpinë e Bardhë.

Ajo ka marrë urime të shumta nga dashamirësit përfshirë edhe bashkëshortin e saj presidentin Trump.

“Gëzuar ditëlindjen Melania, Zonja jonë e Parë e madhe!”, ka shkruar presidenti në Tëitter.

Një mesazh disi i ftohtë dhe mjaft zyrtar. Nuk ka asnjë fjalë të ngrohtë apo shprehje dashurie që e bën atë ndryshe nga çdo urim tjetër që ka marrë./ Opinion.al

Pas