-U tha në Opinion

“Më dëgjo mua”, Fevziu-Cakos: Nuk po matim budallallëkun, jep argumente


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 08/09/21 |
Opi Nion

Botuesi dhe konspiracionisti Alfred Cako është shprehur kundër përdorimit te vaksinave anti-COVID, duke thënë se dëmtojnë qytetarët në të gjithë botën.

Në emisionin Opinion, Cako është përplasur me drejtuesin e emisionit, Blendi Fevziu, duke thënë se askush nuk ka bërë më shumë se ai për të informuar qytetarët për COVID-19.

Cako: Më dëgjo tani pse nuk jam konspiracionit. Më dëgjo tani.

Fevziu: Mos më thuaj dëgjo tani, se unë nuk marr urdhra kur dëgjoj, thuaj të lutem më dëgjo.

Cako: Këtë që kam bërë unë nuk e ka bërë as ti as doktorë, prandaj më dëgjo po të them.

Fevziu: Këtu nuk po matim budallallëkun, po flasim për argumentet, prandaj jep argumentet.

Cako: Budallallëku juaj është më i madh se i imi.

Pas