Aktualitet

Mbytet një pushues nga Serbia në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:09 - 13/07/21 |
Opi Nion

Një pushues nga Serbia është mbytur këtë të martë në Durrës.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në lagjen nr.13,  në zonën Plazh, Durrës.

Mësohet se shtetasi serb, është identifikuar me inicialet M. S., 43 vjeç.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

 

 

 

Pas