Aktualitet

Video/Mbështetësit e Berishës para PD, Basha: Përgatisim partinë për zgjedhje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:33 - 18/12/21 |
Opi Nion

Ndërsa ndodhet brenda selisë në një mbledhje të kryesisë, Lulzim Basha mësohet të ketë diskutuar për zgjedhje në parti. “Mirënjohje e jashtëzakonshme për sakrificën tuaj në kushte të jashtëzakonshme. Pavarësisht gjithçkaje, 5004 delegatë të pranishëm ishin për shkak të sakrificës shumë të madhe të demokrateve. Përgatitje për shtrirje në terren në funksion të organizimit të partisë dhe përgatitjen e partisë për zgjedhje”, mësohet të ketë thënë Basha në mbledhjen e kryesisë.

Ndërkohë, mbështetës të Berishës janë mbledhur tashmë para selisë ku pritet mbërritja e zotit Berisha për të deklaruar rezultatin e referendumit për shkarkimin e Bashës./Opinion.al

Pas