Kryesore

Manja i kujton prokurorët belg Bashës: Çoji cigare shokëve te 313Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 10/02/22 |
Opi Nion

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja gjatë fjalës së tij në Kuvend, i ka kujtuar Bashës praninë e prokurorëve belg në Tiarën për çështjen “Toyota Yaris”.

Më pas ka ardhur edhe përgjigja e Bashës , i cili me ironi  i është drejtuar ministrit duke i thënë, çoji cigare dy shokëve të tij në burgun 313, duke iu referuar Lefter Kokës dhe Saimir Tahirit.

Ministri duhet të ishte dënuar minimalisht për zbardhjen që u bë. Kujtohu pak për ministrin e brendshëm. Do vij dita që të japësh edhe ti llogari. Çoji cigare shokëve te 313 se ke dy atje“,-tha Basha.

Pas