Kronikë

Makina përplaset me mjetin e OSHEE në Berat, plagosen tre persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:46 - 16/09/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin Berat-Urë Vajgurore.

Mësohet se në këtë aksident janë përfshirë mjeti tip “Benz 250” dhe një mjet i OSHEE-së.

Si pasojë e aksidentin janë plagosur rëndë tre persona. Ndërkohë, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur autoritet të cilat po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

 

Pas