Kronikë

Makina përplaset me bordurën, humb jetën 24-vjeçari shqiptar në Itali


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:41 - 27/11/21 |
Opi Nion

Një 24-vjeçar shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti në Itali.

Mësohet se viktima është identifikuar si Florenc Kasa, i cili mbrëmjen e djeshme ishte duke udhëtuar me një makinë tip “BMW” kur doli nga rruga në një kryqëzim në Ancona duke u përplasur më pas me bordurat anësore.

Makina u përmbys si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe përplasjes së fortë, ndërsa  24-vjeçari ndërroi jetë në vend, pasi goditjet ishin fatale./ Opinion.al

Pas