Aktualitet

Makina përplaset me bordurën, dy të plagosur në aksin Librazhd-Përrenjas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:23 - 30/08/19 |
xhu lia

Një aksident automobilistik me dy të plagosur mësohet të këtë ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas.

Sipas të dhënave të para aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetit të Librazhdit, ndërkohë që dy të plagosurit raportohen të jenë në gjendje të rëndë.

Mësohet se automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një bordurë.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti.

Pas