Kronikë

Makina përplas për vdekje 52-vjeçarin me biçikletë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:22 - 18/11/19 |
xhu lia

Një 52-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në rrugën dytësore të Malit të Robit, pasi teksa ishte duke i dhënë biçikletës është përplasur nga një  automjet.

Sipas njoftimin të policisë 52-vjeçari, me iniciale G.L është përplasur nga mjeti me drejtues B.F, i cili është drejtuar në komisariat.

Si pasojë e plagëve të marra nga përplasje 52-vjeçari ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit./Opinion.al/

Pas