Kronikë

Makina përplas motorin, plagoset 21-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:39 - 02/03/21 |
Opi Nion

Një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur sot në Titranë, pasi teksa drejtonte motin është përplasur më një makinë.

Aksidenti ndodhi në rrugën e Kavajës rreth orës 16:05, ndërsa sipas policisë ka qenë makina me drejtuese S.M. që përplasi motorin që drejtohej nga i riu me iniciale R.Ç.

Për pasojë është demtuar drejtuesi i motorit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas