Kronikë

Makina përplas motorin në Lezhë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:52 - 03/07/20 |
Opi Nion

Në aksident është regjistruar ditën e sotme në rrugën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre.

Mësohet se një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë i plagosur rëndë ka mbetur drejtuesi i këtij të fundit.

I plagosuri është dërguar për në spitalin e Traumës në Tiranë. Në këtë aksident është përfshirë dhe një automjet tjetër. Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ Opinion.al

Pas