Kronikë

Makina del nga rruga dhe hyn në oborrin e gjykatës, përplas punonjësin e sigurimitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:06 - 01/08/22 |
Opi Nion

Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në oborrin e gjykatës së qytetit të Peshkopisë.

Makina tip “BMW”  ka dëmtuar shtetasin G.D, punonjës i shërbimit të sigurisë private që ishte në shërbim pranë Gjykatës si dhe dëme materiale.

Drejtuesi i mjetit pas marrjes së ndihmës mjekësore do të shoqërohet në Komisariat për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas