-U tha në Opinion

Live-Opinion/ Tërmeti, 7 ditë mes dhimbjes dhe tronditjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:54 - 03/12/19 |
xhu lia

 

Pas